MYŚLENICE – POCZUJ WOLNOŚĆ! Gra miejska

Regulamin Gry Miejskiej „Myślenice – poczuj wolność.”!

1. Organizatorem gry miejskiej jest Muzeum Niepodległości w Myślenicach

2. Kartę do gry pobrać może jedna osoba bądź grupa (2-4 osoby), w wieku od 10 do 110 lat oraz zwierzaki;-). Również rodziny z małymi dziećmi (wtedy grupa może być liczniejsza).

3. Grę można pobrać od 16.VII do 27.VIII 2019r., w dowolnym dniu tygodnia, w godzinach otwarcia muzeum na dwie godziny przed zamknięciem. Muzeum czynne dla zwiedzających: wtorek-piątek 8.00-18.00 oraz niedziela 12.00-18.00.

4. Przewidywany czas trwania wyprawy: ok 2 godz.

5. Przed rozpoczęciem gry pracownik muzeum wpisze czas rozpoczęcia. Pod koniec gry zaś uzupełni twoją kartę uczestnictwa (ostatnia strona).

6. Pod koniec wakacji zliczone zostaną punkty poszczególnych uczestników. Czas przejścia nie jest wliczany do punktacji.

7. Osoby z najlepszym wynikiem zostaną zaproszone do muzeum na wręczenie nagród rzeczowych.