Wirtyalna Gra Miejska ŚLADAMI MYŚLENICKICH LEGIONISTÓW

Krótki regulamin

Wirtualnej Gry Miejskiej

Śladami myślenickich Legionistów”

1. Organizatorem wirtualnej gry miejskiej jest Muzeum Niepodległości w Myślenicach

2. Kartę do gry musisz wydrukować ————-> Wirtualna Gra Miejska ŚLADEM MYŚLENICKICH LEGIONISTÓW.                                                                                                                                                                  lub Wirtualna Gra Miejska ŚLADEM MYŚLENICKICH LEGIONISTÓW.

3. Wydrukowaną kartę możesz też odebrać w Muzeum Niepodległości w Myślenicach.

4. Kartę może rozwiązywać jedna osoba bądź grupa (2-4 osoby), w wieku od 10 do 110 lat. Mile widziane grupy rodzinne.

5. Grę należy rozwiązać i dostarczyć (osobiście – w godzinach pracy Muzeum, pocztą na adres: Muzeum Niepodległości w Myślenicach 32-400 Myślenice, ul. Traugutta 11 , bądź wykonać skan lub zdjęcie i wysłać na adres mailowy : mnm.sekreteriat@gmail.com) do dnia: 5. XI. 2020r.

6. Pamiętajcie o wypełnieniu karty uczestnika na końcu gry.

7. Zliczone zostaną punkty poszczególnych uczestników a osoby z najlepszym wynikiem otrzymają pakiet nagród rzeczowych.

8. Dodatkowo wszyscy uczestnicy gry otrzymają gadżety reklamowe myślenickiego Muzeum oraz katalog pt. ,,Myśleniccy Legioniści. Małe Miasto wobec wielkiej Wojny” wydany we wrześniu 2020 r.  LUB Wirtualna Gra Miejska ŚLADEM MYŚLENICKICH LEGIONISTÓW.