I Ogólnopolski Konkurs Poezji im. Rajmunda Bergela
R O Z S T R Z Y G N I Ę T Y

To już jest koniec naszego projektu dofinansowanego ze środków Programu Niepodległa.
    W ostatnich tygodniach opowiadaliśmy Państwu o Myślenickich legionistach, o niezwyczajnych ludziach, którzy walczyli o niepodległą Polskę. Nagraliśmy krótkometrażowy film, prezentowaliśmy państwu wystawy, wydaliśmy katalog, wspólnie z naszymi partnerami zorganizowaliśmy piknik rodzinny w Drogini, a także zajęcia dla dzieci i wykłady dla dorosłych.
    Na finał zostawiliśmy sobie I Konkurs Poetycki im Rajmunda Bergela. Do rywalizacji stanęło wielu poetów z całej Polski, a kto ostatecznie okazał się zwycięzcą? Dowiecie się tego w specjalnym odcinku programu „Z kamerą w muzeum”.

Za udział w projekcie dziękujemy wszystkim naszym partnerom i instytucjom, które nas wsparły.
    Miasto i Gmina Myślenice
    Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe