KONKURS PLASTYCZNY I PISARSKI ,,Współczesne Myślenice zamknięte w kapsule czasu”

PLASTYCZNEGO I PISEMNEGO

,,Współczesne Myślenice zamknięte w kapsule czasu.”

– Opisz lub namaluj dzisiejsze Myślenice

– Zwycięskie prace umieścimy w kapsule czasu, pod płytą myślenickiego rynku.

Konkurs skierowany do

UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ORGANIZATORZY KONKURSU:

Jarosław Szlachetka – Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice

Muzeum Niepodległości w Myślenicach

32-400 Myślenice

ul. Traugutta 11.

tel.12 312 71 40

www.muzeum.myslenice.pl,

zwani dalej Organizatorami.

I. PRACA KONKURSOWA:

1. TEMATTo wykonanie pracy plastycznej (klasy I-IV) lub pisemnej (klasy V-VIII), której tematem będą współczesne Myślenice.

2. Objętość, format i metoda wykonania – Praca plastyczna nie może przekroczyć formatu A4 i powinna być wykonana techniką płaską. Praca pisemna objętościowo nie powinna przekroczyć 1 kartki w formacie A4.

II. ZASADY KONKURSU:

1. Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach:

KATEGORIA I – UCZNIOWIE KLAS I-IV – praca plastyczna

KATEGORIA II – UCZNIOWIE KLAS V-VIII – praca pisemna

2. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę.

3. Do prac każdy uczestnik dołącza, spisane na osobnej kartce, następujące informacje: A) Imię i nazwisko autora, B) wiek, C) Kategoria (I, II), D) Imię i nazwisko opiekuna (rodzica), E) Telefon do opiekuna (rodzica).

4. Praca powinna znajdować się w kopercie wraz z kartką z danymi.

5. Udział w konkursie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania konkursowego.

III. TERMINY ORAZ SPOSÓB DOSTARCZANIA PRAC:

1. Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Muzeum Niepodległości w Myślenicach, ul. Traugutta 11, 32-400 Myślenice. Muzeum czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

2. Prace należy dostarczyć do 29 stycznia 2021 r.

IV OGŁOSZENIE WYNIKÓW ORAZ NAGRODY:

1. Nagrodzonych zostanie łącznie 10 prac (pięć w każdej kategorii) – BĘDĄ ONE UMIESZCZONE W KAPSULE CZASU, KTÓRA ZOSTANIE WMUROWANA POD PŁYTĄ MYŚLENICKIEGO RYNKU.

2. Dodatkowo zwycięscy otrzymają bogate nagrody rzeczowe.

3. Nagrodzeni uczestnicy otrzymają informację telefoniczną do dnia 5 lutego 2021 r.