KONKURS PLASTYCZNY I PISEMNY ,,Spotkanie z postacią historyczną”

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO I PISEMNEGO
    ,,Spotkanie z postacią historyczną”

Konkurs skierowany do PRZEDSZKOLAKÓW oraz UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

I. ORGANIZATOR KONKURSU:
    Muzeum Niepodległości w Myślenicach, zwane dalej Organizatorem,
    32-400 Myślenice,
    ul. Traugutta 11.
    tel.12 312 71 40
    www.muzeum.myslenice.pl

Konkurs pod honorowym patronatem Jarosława Szlachetki – burmistrza MiG Myślenice.

I. PRACA KONKURSOWA:

1. TEMAT – To odpowiedź na pytanie: Z jaką postacią historyczną chciałbyś się spotkać i dlaczego?
    2. FORMA – A) Dla przedszkolaków i uczniów klas I-III KATEGORIA PLASTYCZNA, czyli plastyczne przedstawienie (forma, rozmiar, materiały dowolne) spotkania z wybraną postacią historyczną.
    B) Dla uczniów klas IV-VIII KATEGORIA PISEMNA, czyli krótki (około pół strony A4) opis z jaką postacią historyczną chciałbym się spotkać i dlaczego?

II. ZASADY KONKURSU:

1. Prace konkursowe będą oceniane w trzech kategoriach:
    KATEGORIE PLASTYCZNE:
    KATEGORIA I – przedszkolaki
    KATEGORIA II – uczniowie klas I – III
    KATEGORIA PISEMNA:
    KATEGORIA III – uczniowie klas IV- VIII

2. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę.
    3. Do prac każdy uczestnik dołącza następujące informacje: A) Imię i nazwisko autora, B) wiek, C) Kategoria (I, II lub III), D) Imię i nazwisko opiekuna (rodzica), E) Telefon do opiekuna (rodzica).
    4. Prace zgłoszone na konkurs będą udostępniane (w całości lub fragmentami) na facebooku Muzeum Niepodległości w Myślenicach.
    5. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystywanie nadesłanych prac konkursowych w ramach działalności Organizatora.
    6. Udział w konkursie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania konkursowego.

III. TERMINY ORAZ FORMA DOSTARCZANIA PRAC:

1. Prace należy przesyłać (pisemne lub zdjęcie pracy plastycznej) elektronicznie – drogą mailową na adres naszego Muzeum: mnm.sekretariat@gmail.com
    2. Prace należy wysyłać do dnia 30 marca 2020 r.

IV NAGRODY:

– Każdy uczestnik konkursu otrzyma drobny upominek rzeczowy (gadżet reklamowy Organizatora). Najlepsze prace nagrodzone zostaną atrakcyjnym pakietem książek.