Konkurs na esej Odnosząc się do działalności Andrzeja Średniawskiego napisz co chciałbyś zrobić dla lokalnej społeczności

KONKURS NA ESEJ dla uczniów szkół podstawowych (kl.VI-VIII) i szkół ponadpodstawowych!!!
    Do 27 września!!!! wydłużamy termin dostarczania prac i przypominamy: Należy napisać esej : ,,Odnosząc się do działalności Andrzeja Średniawskiego napisz co chciałbyś zrobić dla lokalnej społeczności”. Celem konkursu jest nie tylko popularyzowanie wiedzy o wybitnym Myśleniczaninie Andrzeju Średniawskim (poseł, senator, działacz ludowy i publicysta), ale także aktywizowanie młodych ludzi do podnajmowania trudnych współczesnych tematów poprzez odwołanie do przeszłości. Prace należy nadesłać drogą elektroniczną (mnm.sekretariat@gmail.com).
    Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie konkursu: https://muzeum.myslenice.pl/…/REGULAMIN-KONKURSU-na…
    Jednocześnie informujemy, że dostępna jest wystawa Muzeum Niepodległości w Myślenicach pt. ,,Andrzej Średniawski – patron Myślenic.”, która może stać się inspiracją do napisania konkursowego eseju. Wystawa stoi przed budynkiem Muzeum Niepodległości w Myślenicach przy ul. Traugutta 11 i obejrzeć ją można o każdej porze!
    Gazeta Myślenicka
    Myślenicka24.pl